Osvětlovací technika

Řadíme se k největším Showroom  provozovnám v Pardubickém kraji, nabízíme široký sortiment, díky kterému navodíme u Vás doma příjemnou atmosféru, efektivně nasvítíme administrativní prostory a účelově osvítíme výrobní či skladovací prostory.  Zboží nám dodávají přední dodavatelé EGLO, GLOBO, ECOLITE a další. (Celý seznam ke stažení zde.)

 

DOMÁCÍ SVÍTIDLA

Složení široké nabídky svítidel je děláno tak, aby si vybral opravdu každý zákazník. Nabízíme svítidla závěsná, přisazená, bodová, nástěnná  -  většina těchto svítidel je vyráběna ve stejném tematickém motivu se stojací lampou nebo stolní lampou, tak aby dotvářela i ty nejmenší detaily Vašeho domova. Do našeho portfolia patří i svítidla koupelnová a venkovní včetně pojezdových. Tato svítidla s krytím IP44 a vyšší doporučujeme vybírat za asistence našeho proškoleného personálu, který Vám poradí s výběrem daného svítidla z technické stránky, tak aby splňovalo zákonem nařízené parametry, zatím co Vy se můžete plně věnovat designu. 

 

KANCELÁŘSKÁ A PRŮMYSLOVÁ SVÍTIDLA

Jedná se o svítidla, které většinou musí splňovat nasvícení pracovní plochy, dodávce těchto svítidel musí předcházet výpočet osvětlení dle stanov EU, který pomůže určit rozmístění svítidel tak, aby byla dodržena rovnoměrnost nasvícení v minimálně normou dané intenzitě. Ve výrobních prostorách se musí dodržovat prachotěsnost a případně další speciální požadavky např. vhodnost svítidla do výbušného prostředí a podobné parametry. Další místa, kde lze tato svítidla aplikovat jsou sportovní zařízení, komerční budovy, logistická centra, učebny, tělocvičny, atd.

Zejména v kategoriích průmyslových svítidel rádi dodáváme svítidla od Českého výrobce doublepower!!, kdy se jedná o svítidla, která mají LED zdroje umístěny v masivním hliníkovém odlitku, který má funkci chladiče pro LED čipy, čím prodlužuje jejich vysokou životnost a zároveň zaručuje větší mechanickou odolnost pláště oproti běžně dodávaným svítidlům. Výrobce jako bonus nabízí záruky podle typu svítidla až na 7 let.

Zákaznický servis od A do Z
Vzejde-li poptávka na dodání svítidel, provedeme zaměření osvětlované haly a dodáme výpočet  pro výběrové řízení. Pokud získáme Vaší důvěru, zařídíme dodávku svítidel, po dohodě i jejich montáž. Od první schůzky máte k dispozici kontaktní osobu, přes kterou bude možné řešit vzniklé situace v průběhu montáže, případně i další servis a údržbu.

 

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

Do naší nabídky také spadá pouliční svítidla , kde do našeho portfolia nespadají jen lampy, ale i  stožáry osvětlení a výložníky a další. Časté jsou poptávky na nasvícení památek významných míst nebo billboardů. Každé této akci předchází výpočet, aby svítidlo splňovalo minimálně požadované nasvícení v dané vzdálenosti.

 

DÁLE NABÍZÍME

V oddělení svítidel je možné sehnat anténní a satelitní techniku, včetně propojovacích AV kabelů, vzduchotechniku pro domácí i průmyslové využití, monitorovací techniku, domácí telefony a videotelefony, na objednání komponenty k zabezpečovacímu systému Jablotron.

 

ZPĚTNÝ ODBĚR POUŽITÝCH ZDROJŮ

Umožňujeme při nákupu LED zdrojů, zářivek a výbojek zajištění bezplatné ekologické likvidace, stejného množství vyhořelých zdrojů jako bylo zakoupeno.